Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Antwerpia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Antwerpia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Antwerpia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Antwerpia
Wynajem Aut Antwerpia

W 2008 r. liczba ludności w Antwerpii ponad 470 000, podczas gdy na przedmieściach postać w prawie 1 200 000Antwerpia to miasto w północnej Belgii, w niewielkiej odległości od granicy z Holandią.Miasto położone jest nad rzeką Skalda i od dawna jest jednym z największych na świecie portów. W ostatnich latach wiele działań przeniósł się do portu Zeebrugge w północno-zachodniej.

W 1500 w Antwerpii był jednym z najważniejszych miast w Europie w zakresie handlu i gospodarki, a także pierwszy na świecie giełda była założona w 1526 roku.Niemniej jednak, rozszerzenie handlowej części miasta Historia jeszcze dalej, do 800, kiedy miejsce to było na rynku. Obecnie w granicach miasta pięknych budynków, że katedra gotycka, Onze Lieve Vrouwe-Kathedraal i wiele muzeów. Cityscape jest smacznym zestaw szerokimi alejami i wąskich uliczek malownicze.

Antwerp International Airport (Deurne) jest zbyt małe do obsługi największych samolotów, ale nadal możliwe jest polecieć do, między innymi, Londyn. Lotnisko znajduje się zaledwie 2 km od miasta.