Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bruksela Charleroi Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bruksela Charleroi Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bruksela Charleroi Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bruksela Charleroi Lotnisko
Wynajem Aut Bruksela Charleroi Lotnisko

Bruksela lotniska Charleroi (CRL) znajduje się 7 km od miasta Charleroi w Walonii i 46 km od Brukseli. Autobusy odjeżdżają co pół godziny jazdy do dworca kolejowego Charleroi. Co czterdzieści pięć minut autobusem do Brukseli, podróż autobusem trwa godzinę. Lotnisko posiada pięć różnych wypożyczalni samochodów.

3.937.187 pasażerów lotniska Charleroi do Brukseli przybył w 2009 roku.Lotnisko znajduje się na stronie z sześciu różnych Tanie linie lotnicze Wizz Air, Air Arabia, Air On Air, Jetairfly, Jet4you i Ryanair. Ryanair to firma, która ma najwięcej miejsc. Firmy oferujące loty głównie do innych krajów europejskich ze szczególnym uwzględnieniem miast wzdłuż Morza Śródziemnego. Kilka miejsc jest w Afryce Północnej. Nowy terminal został otwarty w styczniu 2008 r., posiada zdolność do pięciu milionów pasażerów.

Lotnisko posiada pięć różnych punktów gastronomicznych, bezprzewodowy Internet oraz bankomat. Balladins Superior Hotel Charleroi Airport otwarty w październiku 2008 i jest najbliższy hotel.