Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Edynburg Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Edynburg Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Edynburg Lotnisko – Podręcznik

Edynburg Lotnisko
Wynajem Aut Edynburg Lotnisko

Edynburg Airport (EDI) położony jest 10 km na zachód od Edynburga. Jest największym portem lotniczym w Szkocji. Najlepszym sposobem, aby między Edynburgiem i lotniska autobusem, który kursuje co 10 minut. Firm, które oferują wynajem samochodów Avis, Enterprise, Europcar, Hertz, National i Alamo.

Edynburg Airport serwowane 9.006.702 pasażerów w 2008 roku.Z pięciu najbardziej popularnych międzynarodowych połączeń są AmsterdamDublinParyż,Frankfurt i Nowy Jork. Lotnisko jest główną bazą dla easyJet, Ryanair, Flybe i Monarch, i 40 różnych linii lotniczych latających do iz lotniska.

Edynburg Airport ma bardzo duży wybór restauracji, kawiarni i sklepów. Jest również wyposażony w galerii wykazujących jedne z najlepszych artystów w Szkocji. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, bankomat, centrum biznesowe. Hotele w pobliżu jest przez Hilton Edynburg Airport Hotel oraz Quality Hotel.