Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Dundee

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dundee – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dundee – Podręcznik

Dundee
Wynajem Aut Dundee

Dundee znajduje się na wschodnim wybrzeżu Szkocji i znajduje się na północnej stronie Firth of Tay.Firth of Tay jest fiord, która prowadzi obecnie do Morza Północnego i dalej na zachód do kraju przez rzeki Tay. Miasto znane jest ważnym portem i jest czwartym co do wielkości miasta w Szkocji z liczbą ludności około 150 000 mieszkańców w mieście (2008). W 1191 otrzymała status miasta Dundee Wilhelm I Szkocji.

Istnieje kilka zamków w Dundee, który Broughty Castle Museum. W zamku znajduje się twierdza z 1400 w którym obecnie mieści się muzeum historyczne o społeczeństwie w zakresie Broughty Ferry. Stary cmentarz Howff   był używany do 1800 roku i tutaj można zobaczyć macew pochodzi z początku 1600.W Camperdown Wildlife Centre, można przejść na piknik lub odwiedzić zwierzęta, wilki i niedźwiedzie brunatne, a University of Dundee Ogród Botaniczny jest piękny ogród, który oferuje wiele udogodnień.

Dundee Airport znajduje się ok.. 3 km od centrum miasta.