Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Napier

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Napier – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Napier – Podręcznik

Wynajem Samochodów Napier
Wynajem Aut Napier

Napier to miasto portowe na wschodnim wybrzeżu północno Eye of Hawke’s Bay, 320 kilometrów na północny wschód od stolicy Wellington, dziesięć mil na północ od miasta Hastings.Te dwie są często nazywane miasta partnerskie „Bay Cities”, a Nowa Zelandia jest piątym co do wielkości aglomeracji. 58.000 mieszkańców żyje w Napier (2009), a 123.000 w miastach partnerskich.

Napier znany jest ze swej architektury Art Deco. Po trzęsieniu ziemi ruiny miasta w 1931 roku, miasto zostało odbudowane w stylu Art Deco. Teraz miasto jest jednym z największych miast Art Deco na świecie. Miasto jest największym miastem w Hawke Bay. Regionie, który ma kilka winnic i jest jednym z największych regionów produkcji owoców. Jest to również akwarium z tropikalnych ryb, żółwie, ptaki kiwi i krokodyle, w tym 30 km na południe od Napier są plaże Waimarama i Ocean Beach.

Hawkes Bay Airport znajduje się trzy mile na północ Napier w West Whore.