Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wellington

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wellington – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wellington – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wellington
Wynajem Aut Wellington

Wellington w Nowej Zelandii kapitału i drugim co do wielkości miasta.Wellington położony jest na południowym krańcu Wyspy Północnej w Cieśninie Cooka. Ok. 178 000 mieszkańców w centrum miasta, ok.. 398.000 w obszarze metropolitalnym.

Wellington jest znany z przemysłu filmowego i teatru. Założona w 1840 roku i stał się stolicą przesuwa 1865 roku. Kraju Muzeum Narodowego znajduje się tutaj, Muzeum Nowa Zelandia Symphony Orchestra, Nowa Zelandia Symphony Orchestra i baletu Znajduje się tu także, tak więc miasto o bogatej kulturze. Parlament jest także tutaj.Wśród innych atrakcji, kolejki linowej z portu do wejścia do miasta ogród botaniczny jest wymieniona. 25-hektarowy park jest ładne, na piknik. Jest promem na wyspę Somes byłej stacji kwarantanny dla imigrantów. Tuż jest rezerwatem ptaków Kapiti Islandia.   W lutym odbyło się wielkie karnawał w Wellington.

Wellington Airport znajduje się pięć kilometrów od centrum Rongotai.