Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Taupo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Taupo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Taupo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Taupo
Wynajem Aut Taupo

Taupo jest miastem w północnej wyspy, położone na północ od Auckland na końcu jeziora Taupo.Jezioro leży w obszarze aktywnych wulkanów.  22000 żyć w Taupo.

Taupo znajduje się przy jednej z najbardziej Nowej Zelandii atrakcji wizyta: wodospady Huka na Wakato River. Lake Taupo Museum and Art Gallery ma wystawy Maorysów, focus wulkanicznych i historycznych. Miejsce spotkań Maorysów, również zrekonstruowany tutaj. góra Tauhara znajduje się w południowej części Taupo, i może być wstąpił przez wspinaczki. Miasto oferuje również kilka wysokich lotów działań, takich jak skoki spadochronowe, wycieczki helikopterem, oprócz spaceru.Centrum działalności wulkanicznej położony w północnej części miasta, w Wairakei turystyczna Park, gdzie można uzyskać dobre zrozumienie w okolicy wulkanu strefy.Taupo organizuje też wycieczki do eko-Pureora Forest Park i wyjaśnia, jak maorerne wykorzystane zasoby leśne. Z drugiej strony, przytrzymaj kraju Taupo największe wydarzenie silnika, A1 Grand Prix w styczniu.

Auckland International Airport znajduje się 128 km od Taupo.