Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Auckland Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Auckland Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Auckland Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Auckland Lotnisko
Wynajem Aut Auckland Lotnisko

Auckland (AKL) jest 21 km na południe od Auckland. Jest to największe lotnisko w Nowa Zelandia i Australia są tylko 3 porty lotnicze, które są większe od Auckland.Jest transfer pomiędzy centrum Auckland i lotniska. Firm wynajmujących samochody znajdują się w porcie lotniczym, zarówno w terminalu międzynarodowego i krajowego, Avis, Budget, Europcar, Hertz i oszczędny. Auckland Airport został rozstrzygnięty Skytraxs jako jeden z 10 największych portów lotniczych świata w 2009 roku.

Od czerwca 2007 do czerwca 2008, Auckland Airport wizyty 13.202.772 pasażerów. Jest to główna baza dla narodowego przewoźnika Air Nowa Zelandia, i najbardziej międzynarodowa trasa do Sydney. Na lotnisku krajowym i międzynarodowym terminalu, który znajduje się w odległości spaceru od siebie, ale istnieje również autobusem między terminalami. Lotnisko znajduje się w budowie i powinien być gotowy na Mistrzostwa Świata w rygby w 2011 roku.

Auckland Airport ma imponujące centrum handlowe z około 75 różnych sklepów. Wybór kawiarni, barów i restauracji są również dobre. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, centrum medyczne, sala zabaw dla dzieci, kaplica, gabinet masażu i centrum konferencyjne. Specyfika Auckland Airport jest to, że ma także muzeum i oferuje mini-golfa i pól golfowych. Hotele na lotnisku Grand Chancellor Auckland Airport i Jet Park.