Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Sydney

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sydney – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sydney – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sydney

Wynajem Aut Sydney

Sydney jest największym miastem w Australii – i zarazem najstarszy (założony w 1788).Jest to także stolica stanu Nowa Południowa Walia. Miasto jest zarówno ze względu na swoje rozmiary (ponad 4 mln mieszkańców) oraz ze względu na zróżnicowanie dostaw, silny magnes turystów. Aż 70% wszystkich turystów odwiedzających Australia w Sydney.

Miasto ma, oczywiście, wszystko, czego można oczekiwać od metropolii tej wielkości. Jeśli chodzi o specjalne indywidualne atrakcji, jednak Opera House zajmuje miejsce szczególne. Dzięki żagiel w kształcie architektury i jej centralne położenie na terenie portu, budynek – zaprojektowany przez duńskiego architekta Jørn Utzon – jeden z 20 wieku najbardziej znanych budowli. Opera House w Sydney jest rzeczywiście UNESCO   Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.Inne popularne miejsca to most Sydney Harbour Bridge, 305 m Sydney Tower i imponujący park Sydney Botanic Gardens. skyline Sydney jest inaczej zdominowana przez nowoczesne drapacze chmur.

Sydney jest również znany z wielu plaż, wyjątkowo piękna. Najbardziej znanym z nich jest Bondi Beach – w przypadku wielu filmów, programów telewizyjnych i teledysków są rejestrowane.

Australia jest największym lotniskiem – Kingsford Smith International Airport – w odległości 9 km na południe od centrum Sydney.

Sydney jest jednym z naszych najbardziej popularnych miejsc dla wypożyczalni. Nasza unikalna wyszukiwarka oferuje szeroki zakres wynajmu samochodów na tanie ceny, jak ceny uzyskane z kilku firm.

polski