Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Whakatane

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Whakatane – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Whakatane – Podręcznik

Wynajem Samochodów Whakatane
Wynajem Aut Whakatane

Whakatane jest położony na południe od Auckland, na północnej wyspie w Bay of Plenty regionu.Whakatane położony jest 90 km na wschód od Tauranga i 89 km na północny wschód od Rotorua, Rzeki Whakatane ujścia rzeki. Miasto liczy 19.000, a dodatkowo 16.000 mieszka w Whakatane District (2009).

Whakatane jest zamieszkana przez długi czas. Maori wsi sięga około 1200 AD Kr. Whale Islandia znajduje się poza miastem, i jest miejscem, gdzie James Cook Endeavour i schronić się w 1769 roku. Od Whakatane, zwiedzający mogą odbyć łodzią lub helikopterem do wulkaniczna wyspa White Islandia. Nga Toi o Tapuwae Walk Ways jest drogą, która pokazuje Whakatanes malowniczej okolicy. Ścieżka biegnie między Whakatane i Ohope Beach przez park narodowy. Whakatane oferuje także dobre warunki do kajaka paddler. Jest zwiedzanie Whale Islandia i sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Wzdłuż wybrzeża, często pojawia się delfiny i foki. Whakatane oferuje również wędkarstwo, jazda konna i golf.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko Whakatane, 9 km od centrum.