Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Adelaide Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Adelaide Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Adelaide Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Adelaide Lotnisko
Wynajem Aut Adelaide Lotnisko

Adelaide Lotnisko (ADL) jest 6 km na zachód od Adelaide. Nie ma usługi transportowe pomiędzy Adelaide a lotnisko, który kursuje co 30 minut. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Avis, Budget, Hertz i oszczędny.

Od czerwca 2008 do czerwca 2009 r. 6.900.000 pasażerów odwiedził Adelaide Airport, które jest 5. największy w Australii. 3 najbardziej popularnych międzynarodowych połączeń z Adelajda (2008/2009) jest SingapurKuala Lumpur i Hong Kong. Jest to główna baza dla Tiger Airways i Quantas Australia. W 2005 r. otwarto nowy terminal, który otrzymał kilka nagród.

Adelaide Airport znajduje się duży wybór sklepów, kawiarni, restauracji i barów. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, ATM, pokój zabaw dla dzieci, sala modlitwy, farmacji i sale konferencyjne. Istnieją dwa hotele na lotnisku, to Adelaide Airport Motel i Aviator’s Lodge.