Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chiny

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chiny – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chiny – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chiny
Wynajem Aut Chiny

Chiny są największym państwem w Azji Wschodniej (w terenie), i 3 największych na świecie – po Kanada i Rosja. Istnieje w sumie 1,3 miliarda ludności (2009) – i jest to najbardziej zaludnione.

Chiny graniczy z 14 krajów i wybrzeża nad Morzem Żółtym, na Morzu Wschodniochińskim i morza Południowo-chińskiego.

W kraju zróżnicowany krajobraz równiny, góry i łańcuchy górskie, rzeki i obszarów pustynnych. pasmo górskie Himalajów znajduje się w Chinach, na granicy z Nepalem.Najwyższej góry świata – Mount Everest (8850 m) – znajduje.

Chiny również zróżnicowany klimat – klimat umiarkowany, głównie na północy, klimat tropikalny klimat w południowej i monsun w pozostałej części kraju.

Kapitał Pekinie jest drugi co do wielkości miastem (po Szanghaju), a nie 17,4 milionów mieszkańców obszaru metropolitalnego.Chiny Pekin jest centrum politycznym i kulturalnym z unikalnym dziedzictwem. Główne atrakcje turystyczne to Wielki Mur, Minggravene, Brama Tiananmen, która prowadzi na teren Pałacu Cesarskiego „Forbidden City”. Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku odbyły się także w Pekinie.

Inne główne miasta w Chinach (po Pekin i Szanghaj), Hong Kong, Tianjin, Wuhan, Shenyang, Kanton, Harbin i Xi’an.

Chiny kilka międzynarodowych portów lotniczych i lotnisk w Pekinie, Szanghaju i Hong Kongu jest najbardziej w kraju. Hong Kong INTERANTIONAL Lotnisko jest również jednym z najważniejszych portów lotniczych w Azji.

Wypróbuj nasz przyjazny dla użytkownika wyszukiwarki i uzyskać zaskakująco niskie ceny notowane na wynajem samochodów w Chinach.

Popularne – wynajem samochodów