Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pekin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pekin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pekin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pekin
Wynajem Aut Pekin

Pekin jest lub na dalekiej północy na równinie w północnych Chinach, stąd nazwa, co oznacza, północnej stolicy.Pekin chodzi. 160 km od Bohai Bay. stolicy Chin ma 7.200.000 mieszkańców miasta i 10,3 mln na przedmieściach. Pekin jest centrum chińskie drogowego i kolejowego z kolei system, między innymi, Moskwa, Mongolia i Korea Północna kapitału Phenian.

Pekin słynie z Wielki Mur i Zakazane Miasto. Obie listy światowego dziedzictwa UNESCO. Wielki Mur został obrony, i uważa się za największy na świecie budynków. To jest 6000 km długości i od 6 do 15 metrów wysokości. Wall został zakończony podczas panowania dynastii Ming. Zakazane Miasto było zbudowane przez cesarzy Ming w 1400 i został cesarskim pałacu. Tylko rodziny cesarskiej, a sąd miał dostęp. Pekin jest również znana z takich atrakcji jak   Summer Palace.Plac Tiananmen jest jednym z największych gniazd prostokątny. Jest to również mauzoleum Mao Zedonga.

Międzynarodowe lotnisko znajduje się 22 km na północny wschód od miasta dzielnicy Chaoyang.