Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Moskwa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Moskwa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Moskwa – Podręcznik

Moskwa
Wynajem Aut Moskwa

Moskwa jest największym miastem i kapitału w Rosji z ponad 10 mln mieszkańców (2008).Ta liczba również sprawia, że miasto jest największym miastem w Europie.Moskwa znajduje się w zachodniej Rosji, między północą a południem. Przez miasto przepływa przez rzekę Moskwę do rzeki Oka spełnia największy w Europie Wołgi na północy. status Moskwy jako stolicy została podana do Petersburga w 1712, ale Moskwa dostałem go z powrotem w 1918 roku.

Moskwa słynie z wielu pięknych budynków, w tym Katedra św Bazylego z kolorami i løkkuplene jak również siedem sióstr, którzy są w kształcie katedry drapacze chmur.Miasto jest centrum kulturalnym i jeden z najbardziej znanych atrakcji jest Teatru Wielkiego. Również w Moskwie sale koncertowe, muzea, cyrk i teatr lalek są znane na całym świecie. Jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji jest fort Kreml i Plac Czerwony, pochodzący z 1400.

W głównych lotnisk w Moskwie na lotnisko Sheremetyevo, lotniska Wnukowo Sheremetyevo International Airport. Ten ostatni jest największym pod względem liczby pasażerów i znajduje się 22 km poza miasto.