Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Moskwa Sheremetyevo Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Moskwa Sheremetyevo Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Moskwa Sheremetyevo Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Moskwa Lotnisko
Wynajem Aut Moskwa Lotnisko

Moskwa-Szeremietiewo International Airport (DME) jest 29 km na północny zachód od Moskwy. Są to autobusy z lotniska do Moskwy, ale z powodu godzin szczytu ruchu drogowego, to trwa od pół godziny do 2 godzin dotrzeć na lotnisko więc warto się w czasie. Najprościej jest nadal do pociągu, który został otwarty w sierpniu 2009 i trwa 35 minut. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, w tym Avis, Dollar, Hertz, Sixt i Mosrentservice.

14764000 osób odwiedziło Moscow Sheremetyevo Airport w 2009 roku, który jest drugim co do wielkości w Rosji. Jest to jeden z trzech portów lotniczych obsługujących Moskwie wraz z lotniska Domodiedowo, który jest największym i Wnukowo. Jest to Moscow Sheremetyevo Airport, który ma najlepszych międzynarodowych sieci bezpośrednich tras do wielu miejsc na całym świecie. Lotnisko znajduje się główny punkt Aeroflot i Nordavia. Ma ona kilka terminali, które są połączone przez autobus.

Moscow Sheremetyevo Airport znajduje się duży wybór barów, kawiarni, restauracji i sklepów. Inne udogodnienia obejmują baby / pokój rodzinny, apteka, lekarz, poczta, turystyczne, biznesowe i sale konferencyjne, bankomat, fryzjer. Novotel Moscow Sheremetyevo Airport, Szeremietiewo-2 Hotel położony jest w pobliżu lotniska.