Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Moskwa Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Moskwa Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Moskwa Lotnisko – Podręcznik

Moskwa Lotnisko
Wynajem Aut Moskwa Lotnisko

Domodedovo International Airport znajduje się 42 km na południowy wschód od południa Moskwie, i jest jednym z trzech portów lotniczych obsługujących Moskwie.Jest to największy port lotniczy w Rosji. Istnieją dobre połączenia komunikacyjne między Moskwą i lotniska, autobusem i pociągiem. Istnieją trzy wypożyczalnie samochodów na lotnisku, Hertz, Europcar oraz Sixt.

W 2009 roku, 18.676.000 pasażerów lotniska Domodiedowo przebywał w Moskwie. Ma krajowym i międzynarodowym terminalu, w 2012 roku, nowy terminal krajowy będzie zakończona.
Jest to główny punkt S7 Airlines i Transaero Airlines. Po dwóch zamachowców-samobójców Czeczenów spowodował 90 ofiar śmiertelnych w sierpniu 2004 roku, kiedy dwa samoloty zbombardowały około 20 mln dolarów wydano na wyostrzenie bezpieczeństwa.

Moskwa Domodiedowo Airport znajduje się duży wybór sklepów, kawiarni, restauracji i barów. Posiada również centrum biznesowe i sale konferencyjne i ATM.Domodedovo airhotel 1 km od lotniska i ma niewiele ponad 300 pokoi.