Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Singapur

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Singapur – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Singapur – Podręcznik

Wynajem Samochodów Singapur
Wynajem Aut Singapur

Singapur jest małym republiki, na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego (Malakka półwysep) w Azji Wschodniej. Teren nie jest większa niż 693 km2. Jest to państwo wyspiarskie, że jest w dużej mierze składa się z dużego miasta Singapur (4,6 mill.innb. W 2009 r.), co oczywiście jest także stolicą. Rozwój gospodarczy w ostatnich latach był bardzo silny, a kraj / miasto liczy z ogólnie wysokim standardem życia. Singapur wielokulturowym feel – a także cztery języki urzędowe: chiński, malajski, tamilski i angielski.

Nieco poza centrum, znajduje się kilka rezerwatów przyrody, w przypadku niewielkich obszarów wyspy pierwotnego lasu tropikalnego deszczu (w tym bagna i lasy mangrowe) są zachowane. Klimat jest tropikalny i dość wilgotne i gorące. Średnia roczna temperatura wynosi około 27 stopni C. Singapur Islandia jest stosunkowo płaski, a najwyższy punkt – Bukit Timah – ma ponad 163 m nad poziomem morza.

Istnieje wiele atrakcji turystycznych w Singapurze. Wśród najbardziej popularnych są w ogrodach zoologicznych, gdzie zwierzęta są przedstawione w ich naturalnym otoczeniu, w którym można również wybrać się na safari w nocy. W przeciwnym razie, tereny rekreacyjne wymienione Sentosa, takich jak zawiera wiele wspaniałych plaż.

Singapur jest jednym z najbardziej ruchliwych portów na świecie, a pod wieloma względami ważny węzeł komunikacyjny we wschodniej Azji. Główne lotnisko Changi International Airport jest 5 największy port lotniczy w Azji.

Wynajem samochodów jest dostępny w kilku miejscach w Singapurze przez Taniwynajemaut.pl. Podana cena jest za co płacisz i zawierać wszystkie opłaty lotniskowe, nielimitowany przebieg i wszystkie ubezpieczenia.

Popularne – wynajem samochodów