Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Broome

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Broome – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Broome – Podręcznik

Wynajem Samochodów Broome
Wynajem Aut Broome

Broome to tropikalne miasto w Australii zachodnim wybrzeżu, na Oceanie Indyjskim – szczególnie w regionie Kimberly.Miasto ma 14.000 mieszkańców i głównym przemysłem jest turystyka, górnictwa i rolnictwa. W kopalniach wydobywa się diamenty, ołowiu i cynku. Broome to kurort, w sezonie letnim, a także jest nazywany „Gem City” – z powodu wielu myśliwych, którzy chętnie raz przyjechałem tu do nurkowania dla perła małże.

Główną atrakcją miasta jest jego piaszczystej plaży „Cable Beach”, znajdującego się 700 metrów od centrum. Cable Beach ma 22 km długości – oraz zachęcające, krystalicznie czysta woda przyciąga wielu turystów. Na plaży jest możliwość wypróbowania przejażdżka na wielbłądzie, a są wypożyczalnie łodzi tutaj. Inne atrakcje w muzeum w Pearl Broome Lugger – który wyświetla perła historii przemysłu i Broome Historical Society Museum – z fotografiami z historii miasta.

Możesz również odwiedzić pięknej zatoce Roebuck Bay – gdzie można zobaczyć słynne „Schody to the Moon” („Steps to the Moon”) – efekt optyczny, który występuje wtedy, gdy jest pełnia księżyca i przypływu.

Inne działania w Broome jest organizowane wycieczki kajakowe Turtle Bay, oraz do odwiedzenia farmy krokodyli.

Miasto posiada własne lotnisko – Broome International Airport, położony na obrzeżach centrum.