Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ayers Rock

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ayers Rock – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ayers Rock – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ayers Rock
Wynajem Aut Ayers Rock

Ayers Rock jest jednym z najbardziej charakterystycznych atrakcji turystycznych w Australii – czerwonawe góry z piaskowca w głębi kontynentu, szczególnie w południowo-wschodniej części Terytorium Północnego.Góra jest uważana za około 230 milionów lat, i wznosi się 330 metrów nad równiny inaczej prawie płaski. Najbliższe miastaAlice Springs, CA. 450 km na północny wschód od Ayers Rock.

Wewnątrz góry znajduje się kilka ciekawych jaskiń z malowidłami ściennymi przez tubylców Australii, Aborygenów. Mają też zawsze nazywany Mount Uluru – a od 2002 r. została oficjalną nazwę Uluru / Ayers Rock. Wokół góry nie jest Park Narodowy – Uluru-Kata Tjuta National Park – Zajmuje powierzchnię 1398 km2. Zawiera Także Kata Tjuta / Mount Olga – grupa charakterystyczny, skały, która jest o kształcie kopuły. 25 km na zachód od Ayers Rock. Cały park został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Blisko Ayers Rock, to było kilka lat temu zbudował centrum na wakacje – Ayers Rock Resort – gdzie hotele, restauracje, supermarket itp. otacza sielankowy otwartej przestrzeni, z basenem.

6 km od ośrodka wypoczynkowego znaleźć Ayers Rock Resort Lotnisko Airport, który codzienny połączeniu z miasta PerthSydneyCairns i Alice Springs.