Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alice Springs

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alice Springs – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alice Springs – Podręcznik

Wynajem Samochodów Alice Springs
Wynajem Aut Alice Springs

Alice Springs (populacja 26.500 w 2006 r.) znajduje się w Terytorium Północne (Northern Territory) i jest drugim co do wielkości miasto w stanie po Darwin. Alice Springs jest często nazywana bramą do „Australian Outback” – w tym, że jest jednym z najbardziej odizolowanych miast.Najbliższe miasta na północ jest   Darwin w odległości ca.150 mil, i miasta Adelaide na południu wynosi 153 mil od hotelu.

Alice Springs znajduje się 576 metrów nad poziomem morza i strefy ma klimat suchy. Sąsiednie miasta kilka różnych deserów. Miasto ma Zachodniej i Aborygenów wpływów, oraz w centrum znajdują się liczne galerie sztuki sztuki aborygeńskiej.

Inne zabytki i atrakcje w Alice Springs to: Ogród Botaniczny, Muzeum Central Australia – z skamieniałości, meteorytów, minerałów i Alice Springs Reptile Center – największa kolekcja gadów w Terytorium Północnym. Istnieje ponad 100 gadów – w tym pytony.

Inną atrakcją w mieście jest Alice Springs Desert Park – duży park z roślin i zwierząt z różnych środowisk pustyni.

Miasta gospodarze corocznych imprez i festiwali, w tym „Camel Cup” – kamelløp zachodzących na lokalnym torze wyścigowym, festiwal muzyczny „Bass In the Dust” i festiwalu pustyni „Alice Desert Festival.

Najbliższe lotnisko jest Alice Springs Airport, położony 14 km na południe od centrum miasta. Lotnisko posiada połączenia krajowe loty do głównych miast w Australii.