Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Darwin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Darwin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Darwin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Darwin
Wynajem Aut Darwin

Darwin jest najbardziej wysuniętym na północ od Australii dużych miastach – i stolica Terytorium Północnego.Miasto położone jest nad Zatoką Beagle i 115 tysięcy mieszkańców (2006). Został założony w 1869 roku i mieści się w obszarze, gdzie wiatr wieje okresowo bardzo silne. Trzy razy miasto zostało częściowo zniszczone przez cyklon – po raz ostatni w 1974 roku.

Darwin w strefie klimatu tropikalnego – z pora deszczowa od grudnia do kwietnia i wysuszyć resztę roku. Przy średniej temperaturze maksymalnie 32 ° C i minimalnej temperaturze 23,2 ° C, jest bardzo gorąco tutaj cały rok. Jest to bardzo rzadko temperatura spada poniżej 20 stopni C.

Wśród atrakcji Darwin do Museum and Art Gallery Terytorium Północnego i piękne ogrody botaniczne wymienione. Co więcej, miasto ma wiele galerii sztuki Aborygenów wyświetlania. Miasto słynie również z wielu wielkich wydarzeń kulturalnych, roczne Darwin Festival jest najbardziej wszechstronnym. Istnieje również kilka piękne, długie, piaszczyste plaże w bezpośrednim sąsiedztwie.

Darwin International Airport Lotnisko znajduje się ok.. 7 km od centrum miasta.