Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Canberra

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Canberra – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Canberra – Podręcznik

Wynajem Samochodów Canberra
Wynajem Aut Canberra

Canberra, który jest 7. największe miasto w Australii (320.000 mieszkańców), jest także stolica kraju.Znajduje się w pobliżu południowo-wschodnim wybrzeżu Australijskie Terytorium Stołeczne – dość w połowie drogi między największych miastach Sydney i Melbourne.

Canberra jest stosunkowo młodą, planowane miasta. To dzięki decyzji rządu w 1908 roku, budowa rozpoczęła się w 1913 roku. W 1927 roku przeniósł się rząd i parlament tutaj. W fazie planowania podjęto decyzję – zainspirowany przez „The Garden City Movement”, że nowy kapitał jest „zielone” miasta. Dlatego istnieje wiele parków i innych terenów zielonych w Canberze.

Wiele krajowych Australia instytucji kulturalnych znajduje się w stolicy – w tym Muzeum Narodowe, Archiwum Państwowego, Muzeum Narodowego, Biblioteki Narodowej, Muzeum War Memorial, Australian War Memorial oraz Akademii Nauk Australian Academy of Science.

W przeciwnym razie, Canberra znane jako centrum muzyki i teatru – i wielu ważnych imprez kulturalnych odbywa się tutaj – na przykład. rocznych Celebrate Canberra Festival.

Port lotniczy Canberra International Airport znajduje się 8.5 km na wschód od centrum.