Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Melbourne Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Melbourne Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Melbourne Lotnisko – Podręcznik

Melbourne Lotnisko
Wynajem Aut Melbourne Lotnisko

Wynajem Aut Melbourne Lotnisko

Melbourne Airport (MEL) znajduje się ok. 23 km na północny zachód od Melbourne City. To trwa około 25 minut jazdy od miasta Melbourne i na lotnisko. Jest drugim co do wielkości lotnisko w Australii w Sydney. W 2003 r. port lotniczy, znany International Air Transport Association (IATA) Eagle Award dla najlepszego serwisu. Sześć różnych międzynarodowych firm wynajmujących samochody oferty wypożyczalni samochodów w tym Avis, Budget i Hertz. Skybus lotnisko autobus kursuje do iz miasta Melbourne co dziesięć minut.

Od czerwca 2007 do czerwca 2008 24260000 osób odwiedziło lotniska. Całe 41 procent odwiedził lotnisko z powodu urlopu. Od Melbourne, lot do głównych międzynarodowych portów bez ziemi w innym porcie lotniczym w Australii. Qantas i Virgin Blue, port lotniczy ma na główną bazę.

Lotnisko ma duży wybór restauracji i kawiarni z żywnością z różnych części świata. Podatek pierwszej i Duty Free ma cztery sklepy w terminalu międzynarodowego dwa i daje gwarancję ceny. Hilton Melbourne Airport jest powiązany z międzynarodowym terminalem objęte czasu.