Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Perth Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Perth Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Perth Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Perth Lotnisko

Wynajem Aut Perth Lotnisko – Foto: © Planegeezer

Perth Airport (PER) ma oddzielne terminala międzynarodowego skrzydła samolotu (terminal 1) i krajowe (terminal 2 i 3). Terminal 1 znajduje się 17 km od miastaPerth , podczas gdy dwa krajowe końcowe zlokalizowane są w odległości 12 km od miasta.Jest 11 km pomiędzy terminalami, a oddzielny autobus zapewnia transport.Wśród transport do iz lotniska autobusem lub taksówką. Sześć różnych firm oferujących wynajem samochodów.

Perth Airport jest czwartym największym w Australii .Wzrost jest wielki w pierwszej połowie 2007 roku dne do 13 proc. Od czerwca 2008 do czerwca 2009 roku 9.735.117 pasażerów odwiedzających lotnisko. Najbardziej ruchliwych międzynarodowych portów są Singapuru , Dubaju i Denpasar.

Lotnisko zostanie uaktualniony do pomieścić więcej passaskerer. Międzynarodowego terminalu ma obowiązek i sześć różnych miejsc do jedzenia. Bezprzewodowy internet dostępny przez cały zacisk 3 i strefy wyjścia Terminal 1 Istnieje kilka hoteli w pobliżu, podszedł do Comfort Inn Bell Eyre mniej niż dwie mile od terminala 1.

polski