Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Surfers Paradise

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Surfers Paradise – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Surfers Paradise – Podręcznik

Surfers Paradise
Wynajem Aut Surfers Paradise

Wynajem Aut Surfers Paradise

Surfers Paradise (18 500 mieszkańców w 2006 r.) znajduje się na australijskim wschodnim wybrzeżu Pacyfiku – i jest na przedmieściach miasta Gold Coast (Złote Wybrzeże), położone w stanie Queensland.

Surfers Paradise jest jednym z najbardziej popularnych wakacyjnych miejsc w Australii, i jest przede wszystkim znany za jedną z najlepszych plaż na świecie.Surfers Paradise Beach, jest szeroki i długi, a jak sama nazwa wskazuje, jest to raj dla surferów – i zarówno wynajem deski surfingowe i oczywiście surf chodziłam na plażę.

Dzielnicy są również znane z wielu drapaczy chmur, które są ułożone wzdłuż plaży. Surfers Paradise jest nowoczesne udogodnienia, kawiarnie, restauracje, targi, puby liczne bary i kluby – a także teatrów i sal koncertowych. Główna ulica w centrum nazywa Cavill Avenue, metoda ta ma wiele możliwości zakupów zarówno w sklepach i dużych domach towarowych.

Wśród innych atrakcji Surfers Paradise Gold Coast Art Gallery – galeria zarówno wystawy czasowe i stałe, jak i wielkie plenerowe park rzeźby. Możesz również odwiedzić Q1 Observation Deck, położony w Q1 wieża na plaży. Taras widokowy znajduje się 77 i 78 piętro, 230 metrów nad ziemią –   i stąd ma się o 360 stopni, panoramiczne widoki.Jest też bar i kino w stosunku do tarasu widokowego.

Najbliższe lotnisko jest Gold Coast Airport, położony 20 km na południe Surfers Paradise.