Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hobart

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hobart – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hobart – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hobart
Wynajem Aut Hobart

Hobart nie znajduje się na kontynent australijski, ale na wyspie Tasmania (68.401 km2) – 240 km na południe od stanu Południowa Australia. Hobart jest ok. 220.000 mieszkańców i jest stolicą Tasmania, co również stanowi odrębne państwo w Australii.

Miasto – założone w 1803 – cieszy się znakomitą lokalizacją na obu brzegach rzeki Derwent. Kiedy widzisz na morze z Hobart, to Mount Wellington (1271 m) dominuje w polu widzenia. W przeciwnym razie przedłużenia pięknej dolinie Derwent Valley w głębi wyspy – i wzdłuż wybrzeży obu wschodniej i zachodniej Hobert jest długie odcinki piaszczyste plaże – m.in. popularnej piaszczystej plaży.

Hobart jest morskiej nadmorski klimat. Najwyższa temperatura mierzona jest + 40,8 ° C (ur. 4 stycznia 1976) – i jest najniższa – 2,8 stopni C (25 czerwca 1972).

Miasto jest znane z wielu festiwali i imprez – w tym światowej sławy Sydney-Hobart Regaty jachtów, odbywa się co roku, i że punktem wyjścia w Hobart 2 Boże Narodzenie, gdzie Sydney jest celem.W przeciwnym razie, w tygodniu, bardzo popularny na rynku w Salamanca Place w centrum miasta Hobart wymienione.

Lotnisko Hobart International Airport znajduje się 17 km poza centrum miasta.