Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Newcastle

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Newcastle – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Newcastle – Podręcznik

Wynajem Samochodów Newcastle
Wynajem Aut Newcastle

Newcastle, który jest drugim co do wielkości miasto w stanie New South Walia, ma około. 290.000 mieszkańców (ponad 500.000, jeśli przedmieścia są uwzględnione). Znajduje się on pod koniec Hunton River – ok. 160 km. na północ od Sydney.

Miasta, zlokalizowany w dzielnicy węgla, powstała w początku 1800 roku – i nazwana Newcastle w Wielkiej Brytanii, który był jednym z największych portów węgla w Europie. Dzisiaj, Newcastle w Australii, uważany za największy na świecie port dla eksportu węgla.

Newcastle znana jest również jako aktywny teaterby. Istnieje wiele mniejszych teatrów w mieście o różnych specjalnościach – oprócz najstarszy teatr w Australii, Victoria teatru, który znajduje się tutaj (w Perkins Street). I tak wiele innych miast w Australii, odbywa się co roku wiele różnych festiwalach. Niektóre z największych festiwali rolna jest Newcastle Regionalnego Show (która obejmuje również pokazy konne, zawody żużlowe i fajerwerki ogromne), Street Life przypadku Mattara Festival, Newcastle Jazz Festival i mediów, festiwal sztuki This Is Not Art „.

Newcastle jest również znany ze swych długich, zapraszając plaże, które znajdują się zarówno na północ i na południe od centrum miasta.

Lotnisko Newcastle Airport znajduje się 15 km na północ od miasta.