Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Punta Arenas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Punta Arenas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Punta Arenas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Punta Arenas
Wynajem Aut Punta Arenas

Punta Arenas jest stolicą regionu zwanego Magallanes y la Chilena Antartic i znajduje się na półwyspie Brunswick, która graniczy z Cieśniny Magellana na wschód.Punta Arenas liczyło prawie 120 000 w 2008 r., a to sprawia, że trzeci co do wielkości miasta w rejonie Patagonii. Punta Arenas jest uważany na świecie wysunięte na południe miasto wielkości. Miasta Ushuaia w Argentynie na południe, ale tylko w połowie tak wielu mieszkańców.

Punta Arenas to niesamowite kontrasty natury, gdzie istnieją możliwości kolarstwo górskie i jazda konna. Port jest jednym z głównych portów w kraju, coś, co możesz dowiedzieć się więcej o Muzeum Morskie Muzeum Marynarki Wojennej y Maritimo. Jest organizatorem wielu wycieczek do okolicznych miejscowości, w tym Monumento Natural Los Pingüinos gdzie znajduje się około 50 000 pingvinpar. To jest 1418 km na północ od wybrzeży Antarktydy, a są łodzie z Punta Arenas.

Lotnisko oficjalna nazwa jest Presidente Carlos Ibáñez del Campo International Airport znajduje się blisko 20 km od centrum.