Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Antofagasta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Antofagasta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Antofagasta – Podręcznik

Wynajem Samochodów Antofagasta
Wynajem Aut Antofagasta

Antofagasta położony jest w północnej części Chile, ciągnącym się wzdłuż zachodniego wybrzeża Ameryki Łacińskiej i krajów Pacyfiku.Znajduje się w suchych pustyni Atacama zachodniego wybrzeża Chile i posiada port to, że eksport miedzi i saletry. Miasto jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, a populacja szacowana jest na blisko 310 tysięcy (2008). Antofagasta została założona w 1866 roku jako port i centrum handlowe.

Antofgasta jest doskonała na świeżym powietrzu ze względu na suchy klimat i granicach miasta z więcej parków i atrakcji. Chacabuco jest martwy wieś została całkowicie opuszczony w 1930 roku i nadal można zobaczyć budynki, takie jak teatr i kościół. Plaza Colón jest centrum miasta, a tu jest Big Ben w miniaturze, która została podana przez Brytyjczyków w 1910 roku. Inne atrakcje, które są przeznaczone do lokalnych muzeów historii są Muzeum Regionalne i Muzeum Archeologiczne.

Cerro Moreno International Airport znajduje się port lotniczy, który służy Antofagasta i znajduje się ok. 20 km poza miasto.