Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Calama

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Calama – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Calama – Podręcznik

Wynajem Samochodów Calama
Wynajem Aut Calama

Calama jest chilijskie miasto górnicze położone w północnej części Chile. Miasto należy do regionu Antofagasta i znajduje się w pobliżu chilijskiej kopalni miedzi.Calama znajduje się na pustyni Atacama, najbardziej suchej pustyni na świecie, co oznacza, że należy on bardzo małą ilością opadów w mieście. Provincia de El Loa Calama, gdzie stolicy prowincji, a ludności w 2007 r. wyceniono na ponad 143 000 Río Loa jest najdłuższa rzeka w Chile i biegnie przez Calama.

Wiele atrakcji i zabytków, znajdujących się poza centrum Calama. Ciekawy może zarejestrować się na wycieczki do największych na świecie kopalni miedzi, Chuquicamata ok. znajduje. 20 km poza miasto. Inne obszary warto odwiedzić jest San Pedro de Atacama jest pięknym małym miasteczku, w pewnej odległości na południowy wschód od Calama. Ponadto, wulkan Licancabur i specjalne Valley Valley miejsc Moon, które powinny być widoczne.

El Loa International Airport jest największym lotniskiem w kraju i położony jest ok.. 6 km od Calama.