Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Temuco

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Temuco – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Temuco – Podręcznik

Wynajem Samochodów Temuco
Wynajem Aut Temuco – Foto: © Patanko

Temuco jest chilijskie miasto położone w południowej części kraju, około 270 km na południe od Concepción. Miasto położone jest pomiędzy Pacyfikiem na zachód i na wschód Andach, a rzeka przepływa przez centrum Cautín. Temuco należy region Araucanía nazwie Indian Mapuche po języku, a miasto jest kulturalną stolicą. Temuco, w 1881 roku i obecnie jest domem dla około 240 000 mieszkańców, o (2008). Obszar metropolitalny liczy ponad 260 000 (2002 r.), na obszarze południowym Chile, drugi co do wielkości.

Temuco jest właściwym miejscem do odwiedzenia, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Indian Mapuche, który jest w Chile rdzennej ludności.Tu jest rynek Mercado Municipal, gdzie można kupić tradycyjne wyroby Mapuche. W słynnej Alemania Avenue, w tym Muzeum Regionalne de la Araucanía dotyczące Mapuche Indian. Pablo Neruda National Railway Museum jest dedykowany do starych lokomotyw parowych, a nazwa pochodzi od znanej poetki i Chile.

Maquehue lotniska jest ok.. 5 km od centrum miasta i oferują loty w kraju.