Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Uruguay

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Uruguay – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Uruguay – Podręcznik

Wynajem Samochodów Uruguay
Wynajem Aut Uruguay

Urugwaj jest położone w południowej części Ameryki Południowej i 3,5 mln mieszkańców (2009). Graniczy z Brazylią na północy i Argentyna na wschód.Urugwaj ma również krzyż na atlantyckim wybrzeżu.

Urugwaj jest w większości pagórkowaty równiny kserotermicznych (pampasów) i sawanny. Najwyższy szczyt w tym kraju jest 540 m Urugwaj klimat subtropikalny – łagodne i wilgotne pogoda przez cały rok. miesiąc Coldest jest lipiec, najcieplejszym miesiącem jest styczeń.

Kapitał Montevideo znajduje się w południowo-zachodniej części kraju – na północ od ujścia rzeki Rio de la Plata.Ma 1,5 mln mieszkańców i jest największym w kraju centrum miasta i głównego portu. Jest to również kraj ekonomicznym, administracyjnym i kulturalnym centrum.

Inne główne miasta w Urugwaju Salto, Ciudad de la Costa, Paysandu i Las Piedras.

Nadmorskim kurorcie Punta del Este, położony 140 km na wschód od Montevideo, ma piękne plaże wzdłuż Oceanu Atlantyckiego – i wysokiego ruchu turystycznego. Oto kilka ośrodków wypoczynkowych, restauracji, sklepów i urozmaicone życie nocne. Miejsce jest również znany jako Ameryce Południowej „Saint-Tropez”.

Główne lotnisko w Urugwaju Carrasco International Airport, położony 30 km na północ od stolicy Montevideo.

Poznaj najlepszy sposób na zwiedzanie Urugwaju. Wynajmij samochód za naszym pośrednictwem, w tym nieograniczony przebieg i ubezpieczenia.

Popularne – wynajem samochodów