Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Punta Del Este

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Punta Del Este – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Punta Del Este – Podręcznik

Wynajem Samochodów Punta Del Este
Wynajem Aut Punta Del Este

Punta del Este – popularnie nazywane w St Tropez Ameryka Południowa – to ekskluzywna, małej miejscowości z prawie 10.000 mieszkańców, znajduje się daleko na południe od Urugwaju. Centrum skupia się na półwyspie wystające do Oceanu Atlantyckiego na końcu u ujścia Rio de la Plata. zachód Odległość do stolicy Montevideo wynosi 140 km.

Po wakacyjnych turystów z całego świata, zużywają miasta w okresie letnim, wzrost ludności do ok. 150.000. Wśród atrakcji mogą doświadczenia, jest Casapueblo – wielki kompleks dom artysty Carlos Páez Vilaró. Inne atrakcje znajdują się 45 metrów w centrum miasta, wieża – i sielankowej wyspie Gorriti poza miasto.

Jeszcze wciąż przyciąga najwięcej turystów do Punta del Este, jest wspaniałych plaż można znaleźć tutaj. Otaczają – prawie – miasto ze wszystkich stron. Najbardziej popularnych dziedzin, w strefie przybrzeżnej jest Montoya Plaża, Bikini Beach Beach Manantiales. Należy również wspomnieć La Barra, gdzie jest odpowiednie do uprawiania windsurfingu i wędkarstwa.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest zajęty Corbeta Capitán Carlos A. Curbelo International Airport, który znajduje się 19 km na północny zachód od Punta del Este.