Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Montevideo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Montevideo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Montevideo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Montevideo
Wynajem Aut Montevideo

Montevideo (około 1,4 mln mieszkańców) jest stolicą Urugwaju. Jego położenie u ujścia Rio de la Plata umożliwia również ważne miasto portowe – oraz centrum połowów na Atlantyku. Miasto zostało założone przez Hiszpanów w 1726 i został stolicą kraju od 1828 roku.

Istnieje wiele zabytkowych budynków w Montevideo – szczególnie w stylu empire. W przeciwnym razie, Metropolitan Cathedral jest jednym z zabytków architektury. Został zbudowany w 1740 roku – ale odbudowany po neoklasycznej wzór już pod koniec XIX wieku. Z bardziej nowoczesnej architektury można zauważyć, że pierwszy drapacz chmur w Ameryce Południowej – Palacio Salvo (1925) – zostały wymienione, i nadal jest jedną z atrakcji Montevideo. Wysokość (wraz z anteną na górze) jest dokładnie 100 m.

Inne nowsze budynki są telewizja wieża Torre Antell (158 m), który został zbudowany w 2000 roku. I wtedy także Montevideo w World Trade Center – choć nieco mniej niż 11 / 9 2001 był cel terrorystów w Nowym Jorku.

W nadmorskim miasteczku Montevideo również ma piękne plaże w bezpośrednim sąsiedztwie. Dwa najbardziej popularne są Ramitez Beach Pocitos Beach.

Lotnisko Carrasco International Airport znajduje się 5 km poza miasto.