Wynajem Samochodów Brazylia

Porównaj stawki ponad 1200 wypożyczalni samochodów

brnd1

brnd2

brnd3

tick-2 Gwarancja niskich cen

tick-2 Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2 Bez ukrytych kosztów

tick-2 Bez limitu kilometrów

tick-2 Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2 Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar

Wynajem aut Brazylia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brazylia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brazylia – Podręcznik

Brazylia

Wynajem Aut Brazylia

Brazylia – o łącznej powierzchni 8,5 mln km2 i prawie 200 milionów ludzi – Ameryka Południowa największym kraju, zarówno w zakresie oraz w populacji. Jest on związany z 10 innymi krajami, oprócz, że ma długą linię brzegową na Oceanie Atlantyckim. Jest to jedyny kraj na kontynencie Ameryki Południowej, które portugalski jako język urzędowy.

Klimat w Brazylii jest głównie tropikalne – z wyjątkiem południa, gdzie jest umiarkowany. Północna część kraju jest zdominowany przez inny gigant lasów wokół Amazon, najbardziej bogate w wodę rzeki. Dalej na południu kraju, istnieje kilka głównych pasm górskich, a tu także Paraná River – która przepływa przez Paragwaj i na Argentyna– ich źródła.Najwyższym szczytem Brazylii – Pico de Neblina (2994 m) – jest jednak na dalekiej północy, w pobliżu granicy z Wenezuelą.

Jedną z największych atrakcji Parku Narodowego Iguaçu – co jest związane z Iguazu National Park w Argentynie, których granice. Oba parki znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Stolica Brasilia ma około. 2.200.000 mieszkańców, ale jest daleko od kraju do wielkości miasta.Dwa najbardziej zaludnione są mianowicie metropolii São Paulo(ludność 11 mln) i Rio de Janeiro (6,2 mln mieszkańców).Ten ostatni jest Brazylia najbardziej popularnych miejscowości turystycznych – znany między innymi, dla rocznego karnawału i plaże Copacabana i Ipanema.

Brazylia ma kilka głównych portów lotniczych – w tym Galeo w Rio de Janeiro (największa) i Congonhas w Sao Paulo.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w większości dużych miast w Brazylii i na lotniskach. Zarezerwuj tani samochód przez Taniwynajemaut.pl.