Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Belo Horizonte

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Belo Horizonte – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Belo Horizonte – Podręcznik

Wynajem Samochodów Belo Horizonte
Wynajem Aut Belo Horizonte

Belo Horizonte jest stolicą regionu Minas Gerais i obszaru metropolitalnego jest trzecim co do wielkości w Brazylii. Ludność miasta została zmierzona w 2009 r. do ponad 2,4 mln, a liczba ta wzrasta do prawie 5,4 milionów, gdy liczy na okolicę. Belo Horizonte położony jest w południowo-zachodniej Brazylii, około 500 km od zachodniego wybrzeża i Oceanu Atlantyckiego. Belo Horizonte był pierwszym sztucznym miastem w Brazylii i został zbudowany w roku 1890.

Miasto ma wiele otwartych przestrzeni i parki, a siatka jest kwadratowy, więc jest to łatwe do znalezienia. Belo Horizonte to tętniące życiem miasto, które słynie z nocnych klubów i jej niezliczone bary i dyskoteki. Stwierdził on także różne uroczystości każdego roku, w tym duży karnawał w lutym, Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Inne atrakcje to sztuczne jezioro Pampulha i muzeów, takich jak Museu Histórico Abilio Barreto dotyczących jego historii.

Tancedo Neves / ograniczyć International Airport znajduje się około 40 km od Belo Horizonte.