Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wenezuela

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wenezuela – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wenezuela – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wenezuela
Wynajem Aut Wenezuela

Republika Wenezueli znajduje się w północnej części Ameryki Południowej, i 26.800.000 mieszkańców (2009). W kraju na wybrzeżu Morza Karaibskiego na północy Oceanu Atlantyckiego na wschodzie, Zatoce Perskiej i Wenezueli Maracaibo Jezioro.

Wenezuela Gujana granic innych krajów na wschodzie Brazylii na południe i Kolumbii na zachód.

W kraju zróżnicowany krajobraz – z Andów w północno-zachodniej, a wraz karaibskim wybrzeżu na północy. Najwyższym szczytem jest Pico Bolivar, który jest 5007 m. W przeciwnym razie kraj składa się głównie z gór i lavsletter.   Plateau w południowo-wschodniej części kraju ma największą atrakcją turystyczną: Foss spadek Salto Angel – najwyższy na świecie (978 metrów).

Wenezuela ma w dużej mierze klimat tropikalny z gorących i wilgotnych pogoda przez większość roku.

Caracas znajduje się na północy kraju – ok. 10 km od Morza Karaibskiego. Caracas ma 3,1 mln mieszkańców (2008), i administracyjnych, Wenezueli centrum gospodarczym i kulturalnym.

Miasto ma wiele muzeów i teatrów, a także dobrych sklepów.

Inne główne miasta w Wenezueli Maracaibo, Barquisimeto, Walencji i Maracay.Kraju najważniejszych miast portowych są Maracaibo i Cabimas.

Wyspa Margarita znajduje się na Morzu Karaibskim, na północny wschód od Caracas i znajduje się w kraju najbardziej popularne wśród turystów – plaże z białym piaskiem wzdłuż wybrzeża. Ma też piękne pałace, kościoły, piękne krajobrazy i tętniące życiem kluby nocne, dyskoteki i kasyna.

Główne lotnisko w Wenezueli jest Simón Bolívar International Airport, położony 20 km od centrum stolicy Caracas.

Skorzystaj z wyszukiwarki i uzyskać zaskakująco niskie ceny notowane na wynajem samochodów w Wenezueli. W odróżnieniu od wielu innych dostawców, otrzymasz od nas nielimitowany przebieg wliczony w cenę.

Popularne – wynajem samochodów