Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Caracas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Caracas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Caracas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Caracas
Wynajem Aut Caracas

Caracas, stolica Wenezueli – i jest gęsto zaludnionym mieście z 1,7 mln mieszkańców (3,6 mln, przedmieścia są uwzględnione).Caracas położony jest na północ kraju, 1000 m npm – i ok. 12 km na południe z Karaibów, gdzie znajduje się port stolicy miasta: La Guaira.

Był to Hiszpanie, którzy założyli Caracas w 1567 roku, ale przez trzęsienia ziemi w 1812 roku, większość budynków z miasta najwcześniejszej historii zniszczone.Caracas katedry, wybudowany w 1594, czy jednak – i jest dzisiaj główną atrakcją stolicy. Wiele przebudowany miasta stanowi inaczej stylu neoklasycystycznym.

Pozostałe atrakcje krajowym mauzoleum Panthéon wymienione. To jest inspirowane przez podobne struktury w Rzymie i Paryżu – i został zbudowany w 1874 roku na ruinach starego kościoła, który został zniszczony w 1812 roku trzęsienie ziemi.Ponadto, zrekonstruowany dom dzieciństwa bohatera narodowego Simón Bolívar (1783-1830) jest jednym z najpopularniejszych miejsc.

Międzynarodowego lotniska Aeropuerto Internacional de Maiquetía Simón Bolívar znajduje się w nadmorskiej miejscowości Maiquetía, ca. 30 km na północny zachód od Caracas.