Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Maracaibo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Maracaibo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Maracaibo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Maracaibo

Wynajem Aut Maracaibo

Maracaibo jest to główne miasto portowe z ok. 2 mln mieszkańców, położone u ujścia jeziora Maracaibo w północno-zachodniej Wenezueli .

Jezioro Maracaibo, który nie jest jezioro, ale szeroką przepaść, które są związane z Morza Karaibskiego przez 54 km Tablazo Strait. Duże złoża ropy naftowej wokół jeziora miało istotny wpływ na wenezuelskiej gospodarki, ale także doprowadziło do stosunkowo duży problem zanieczyszczenia, które władze w ostatnich latach intensywnie pracował do pokonania.

Jedną z głównych atrakcji miasta jest 8,7 km długości most nad jeziorem Maracaibo. Nosi długie, oficjalna nazwa General Rafael Urdenata Puente, i jest jednocześnie jednym z budynków w Wenezueli najokazalszych i największych na świecie betongbro.

W przeciwnym razie, piękne 1.700 wieku Basilica de Nuestra Señora de Chiquinquire – popularnie nazywany „La Chinita” – bardzo popularna miejscowość turystyczna w Maracaibo. Atrakcją zupełnie inny charakter jest lokalną formą muzyki Gaita Zulian, który rozgrywany jest wszędzie w mieście. Jest to mieszanka z Afryki i Wenezueli muzyki ludowej.

Lotnisko znajduje się Aeropuerto Internacional La Chinita położony 15 km na południowy zachód od Maracaibo.

polski