Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kolumbia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kolumbia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kolumbia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kolumbia
Wynajem Aut Kolumbia

Republiki Kolumbii znajduje się na północno-zachodnim krańcu Ameryki Południowej i 45,6 milionów mieszkańców (2009). Graniczy Panama i Pacyfiku na zachód, na Morzu Karaibskim na północy, Wenezuela na wschód, a także BrazyliiPeru i Ekwadoru w południe.język urzędowy w Kolumbii jest hiszpański.

Krajobraz jest zróżnicowany i obejmuje pustynie, lasy, bagna, sawanny, góry i zatoki z białych, piaszczystych plaż wzdłuż wybrzeża. Część Niziny Amazonki znajduje się w Kolumbii, i tutaj są różne flory i fauny. Kraju najwyższym szczytem jest śniegiem Pico Cristóbal Colón – jako część Sierra Nevada de Santa Marta, i środki 5.775 m.

Kolumbia ma w większości gorący klimat tropikalny, ale spada temperatura, tym wyższa górskiej scenerii przyjeździe. Kraj doświadcza pora deszczowa od maja do listopada.

Stolica Bogota znajduje się w kraju i 7.300.000 mieszkańców (2009).Miasto jest głównym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym z Kolumbii, i liczne muzea, teatry, galerie sztuki, parki i pomniki.

Inne duże miasta w Kolumbia: Cali, Tuluá, Medellin i Baranquilla. W nadmorskim miasteczku Santa Marta i portowego miasta Cartagena jest również popularnych celów turystycznych.

Kolumbia ma 8 lotnisk, które znajdują się w sąsiedztwie najbardziej zaludnionych miast. Lotnisko Bogota – El Dorado International Airport, położony 13 km na zachód od stolicy.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w Kolumbii w powyższych lotnisk i większości dużych miast i ośrodków turystycznych.

Popularne – wynajem samochodów