Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ekwador

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ekwador – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ekwador – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ekwador
Wynajem Aut Ekwador

Ekwador jest położony w północno-zachodniej Ameryce Południowej – w prawo na równiku i ma 14,6 milionów mieszkańców (2009). Wybrzeża kraju do Oceanu Spokojnego na zachodzie, na granicy Kolumbii na północ i do Peru na wschodzie i południu.W kraju również Galapagos na Oceanie Spokojnym, położone 1000 km na zachód od lądu.

Krajobraz składa się w przybliżeniu w górach na północy, na obszarach przybrzeżnych na zachodzie, i lasów tropikalnych na wschodzie. Najwyższym punktem jest Chimborazo, który jest 6267 m. Ekwador w strefie klimatu tropikalnego na nizinach na wybrzeżu Pacyfiku i klimatu umiarkowanego w górach.

Stolica Quito położony jest w północnej części Wyżyny – 2800 metrów – i ma około 1,4 mln mieszkańców.Quito Ekwador jest drugim co do wielkości miasta po Guayaquil.

Miasto leży u stóp czynnego wulkanu Pichincha, a od centrum można udać się kolejką linową „TelefériQo” do punktu widokowego na wschodniej stronie wulkanu. Stare Miasto w Quito listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z kilku dobrze zachowanych zabytkowych kościołów i budynków.

Największy w kraju miasta Guayaquil, w odległości 250 km na południowy zachód od stolicy. Miasto ma 2,6 mln mieszkańców (2009) i znajduje się w pobliżu wybrzeża Pacyfiku. Guayaquil, główny port kraju, a także jest ważnym ośrodkiem handlowym.

Inne duże miasta w Ekwador: Cuenca, Ambato, Portoviejo, Machala i Loja.

Ekwador ma kilka lotnisk. Najbardziej zajęty jest Mariscal Sucre International Airport (stolicy Quito) i José Joaquín Olmedo International Airport (w Guayaquil).

Szukaj i znajdź leieil w dzisiejszym Ecudador za pomocą wyszukiwarki powyżej. Celu odbywa się w 3 prostych krokach i trwa nie więcej niż 5 minut.

Popularne – wynajem samochodów