Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Quito

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Quito – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Quito – Podręcznik

Wynajem Samochodów Quito
Wynajem Aut Quito

Quito jest stolicą Ekwadoru i jest usytuowany w północnej części kraju.Miasto położone jest w cichej dolinie u podnóża wulkanu Pichincha. Quito jest położony 20 km na południe od równika, ale z powodu wysokości, jest to przyjemny klimat w stolicy. Jest to drugie największe miasto w Ekwadorze, w 2008 r. ludność została określona na poziomie prawie 1 400 000 Miasto zostało założone przez Hiszpanów w 1534 roku, co Quito do najstarszych miast Ameryki Łacińskiej kapitału.

Mimo, że obszar ten został narażony na silne trzęsienia ziemi kilka razy, wiele zabytków tutaj. Quito został założony na ruinach Inków, oraz Stare Miasto jest znaną atrakcją w Plaza de la Independencia i katedra z 1500. W 1978 roku było to pierwsze miasto, które zostało wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Quito oferuje ogrody botaniczne i muzea w uzupełnieniu do kolejki linowej, która idzie w górę na wulkan Pichincha.

Mariscal Sucre International Airport znajduje się ok. 8 km za miastem.