Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Machala

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Machala – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Machala – Podręcznik

Wynajem Samochodów Machala
Wynajem Aut Machala

Machala jest miastem, które należy do prowincji El Oro, na zachód od Ekwadoru. Machala jest prawie w całości w południe na zachodnim wybrzeżu, gdzie terenów graniczących z Oceanem Spokojnym i ośrodka port znajduje się w Puerto Bolivar, ok. znajduje. 7 km na południe od Machala. Te miasta zrzutu do Zatoki Guayaquil, a to około 140 km do wielkości miasto kraju, Guayaquil, który znajduje się na czele na zatokę. Machala nazywany jest „światowej stolicy” bananie „,” ze względu na istotną rolę jako eksporter bananów. W 2007 r. ludność prawie 200 000

Przydomek „światowej stolicy” bananie „,” jest wspierany przez rzeźba mężczyzny z klastrem banana, który jest przy głównej drodze na obrzeżach miasta. Isla del Amor, co oznacza, wyspa miłości, jest znaną atrakcją w okolicy z imponującym ptaków. Zainteresowane strony mogą wypożyczyć kajak i zwiedzić wyspę na wycieczkę dobra lub w celu badania ptaków. We wrześniu słynnego konkursu i festiwalu Reina Mundial del miejsce Banano.

Istnieje małe lotnisko w Machala nazwie Machala / gen Serr Airport.