Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sao Paulo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sao Paulo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sao Paulo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sao Paulo
Wynajem Aut Sao Paulo

Sao Paulo znajduje się w południowo-wschodniej części Brazylii, zaledwie 50 km od wybrzeża Atlantyku.Miasto jest stolicą stanu o tej samej nazwie i jest największym miastem o liczbie mieszkańców ponad 11 000 000 (2009). Liczba ta sprawia, São Paulo także największym miastem Ameryki Łacińskiej. Sao Paulo w Brazylii jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym i jeden z największych na świecie miast kultury.

São Paulo ma wiele grup etnicznych, a zatem różne kultury. Miasto jest znane z wielu restauracji i posiłków z całego świata. Istnieje wiele atrakcji do wizyty tutaj, a miasto jest pełne ciekawych muzeów. Muzeum Zoologii da USP jest muzeum o zwierzętach, podczas gdy Museu de Arte de São Paulo jest dużym i znanym muzeum sztuki. Sao Paulo oferuje również doskonałe centrów handlowych i wielu teatrów, a wiele parków i zabytkowych budynków.

Sao Paulo Guarulhos International Airport znajduje się 25 km poza miasto, a São Paulo Congonhas-Lotnisko znajduje się 8 km, a loty tylko na rynku krajowym.