Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sao Paulo Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sao Paulo Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sao Paulo Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sao Paulo Lotnisko
Wynajem Aut Sao Paulo Lotnisko

Sao Paulo / Guarulhos – Gubernator André Franco Montoro International Airport (GRU) znajduje się 25 km na północny wschód od Sao Paulo. Nie ma transfer pomiędzy centrum Sao Paulo i na lotnisko. Oprócz lokalnych wypożyczalni samochodów w Avis, Budget, Hertz i Thrifty tu reprezentowane.

21607303 osób odwiedziło lotnisku w Sao Paulo w 2009 roku, który jest największym w Brazylii pod względem liczby pasażerów.Międzynarodowa sieć tras jest bardzo dobra bezpośrednie loty do innych krajów Ameryki Południowej, do około 12 różnych miejsc w Europie, 11 w Stanach Zjednoczonych, a także do miast w Afryce, na Bliskim Wschodzie iw Azji.Jest to główna baza dla brazylijskiej firmy TAM i GOL. Istnieją plany na nowy terminal ma zostać zbudowany tak, że można zwiększyć wydajność do 29 milionów pasażerów rocznie.

Sklepów, jedzenie, picie miejsc na lotnisku w Sao Paulo nie jest bardzo dobra w związku z tym istnieje duże lotnisko, ale najbardziej podstawowe płetwy. Inne udogodnienia obejmują bank, poczta, medycznych i farmacji, VIP i biznes długo. Sao Paulo Airport Marriott Hotel i Hotel Monaco usytuowany jest na lotnisku.