Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Campinas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Campinas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Campinas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Campinas
Wynajem Aut Campinas

Campinas znajduje się w stanie Sao Paulo w południowo-wschodniej Brazylii. Jest to około 100 km do miasta São Paulo jest największym w stanie i na temat. 170 km na wschód od wybrzeży Brazylii i na Oceanie Atlantyckim. Campinas jest trzecim co do wielkości miasto w stanie São Paulo i Guarulhos, w 2007 roku populacji szacuje się na ponad 1 000 000Miasto zostało założone w 1774 r. i był ważnym ośrodkiem handlowym.

Campinas wiele terminów z kultury i działań, takich jak teatr, symfonia, galerie i parki. Bosque dos Jequitibás jest imitacją dawnych lasów z zoo i Muzeum Historii Naturalnej. Jednym z najbardziej znanych parków są Parque Portugalia zwane również Lagoa do Taquaral. Tutaj jest małe jezioro, piękne krajobrazy, szlaki turystyczne, stadiony sportowe, restauracje i Muzeum Nauki i planetarium. Starego dworca przekształcona w centrum kultury, wieża ciśnień Castelo dostajesz piękny widok na miasto.

Viracopos-Campinas International Airport jest drugim najważniejszym lotniskiem w kraju i położony jest ok.. 14 km poza Campinas.