Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rio De Janeiro

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rio De Janeiro – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rio De Janeiro – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rio De Janeiro
Wynajem Aut Rio De Janeiro

Rio de Janeiro Brazylia jest drugim co do wielkości miasta i mieszkańców miasta 6.600.000 (2007).Zawiera obszaru metropolitalnego, mierzonej na blisko 12 mln w 2007 roku.Rio de Janeiro znajduje się na wybrzeżu na południe, graniczy z Oceanem Atlantyckim. Miasto było stolicą kraju do roku 1960, kiedy Brasília wziął jej status.

Rio de Janeiro jest bardzo słynie z pięknej przystani i zapraszając plaże Copacabana i Ipanema. Wiele z wizytą do jednego lub kilku parków miejskich, a 38-metrowy posąg Chrystusa na górze Corcovado szczyt jest atrakcją zarówno dla Rio de Janeiro i Brazylii. Główną atrakcją turystyczną jest karnawał w roku podjęta 40 dni przed Wielkanocą.

Istnieje kilka lotniska w Rio de Janeiro, w tym dla lotów krajowych i lotnisk wojskowych. Międzynarodowe lotnisko International Airport Galeo jest położony 20 km na północ od miasta, z którego odbywają się loty do Europy i Stanów Zjednoczonych.