Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rio De Janeiro Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rio De Janeiro Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rio De Janeiro Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rio De Janeiro Lotnisko
Wynajem Aut Rio De Janeiro Lotnisko

Rio de Janeiro / Galeo – Antonio Carlos Jobim International Airport (GIG) położony jest 20 km na północ od Rio de Janeiro. Jej nazwa pochodzi od brazylijskiego muzyka Antonio Carlos Jobim, ale przede wszystkim o nazwie Galeo International Airport. Jest autobus, który kursuje co godzinę od lotniska i zatrzymuje się na dużych hoteli. Wypożyczalni samochodów, które są na lotnisku są Avis, Hertz i lokalizacji.

11796413 osób odwiedziło Rio de Janeiro w 2009 roku z lotniska, które jest drugim co do liczby pasażerów w Brazylii. Powinno być teraz odnowione i zmodernizowane do 2014 FIFA World Cup. Z lotniska istnieje bezpośrednie loty do 18 różnych krajów, głównie do innych miast w Ameryce Południowej.

Rio De Janeiro Airport spełniające wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Inne udogodnienia obejmują bank, pokój dziecka, apteki i szpitale. Istnieją dwa hotele na lotnisku, to Luxor Hotel i Hotel Pousada.