Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cordoba

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cordoba – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cordoba – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cordoba
Wynajem Aut Cordoba

Córdoba jest centralnie położony w południowej części Hiszpanii, jest stolicą prowincji o tej samej nazwie.Województwo należy do Andaluzji i znajduje się u podnóża Sierra Morena. Rzeka przepływa przez Gwadalkiwir Cordoba i znajduje się około 170 km od wybrzeża Morza Śródziemnego na południu. W 2008 r. populacja szacowana na około 325 000 Uważa się, że Córdoba została założona przez Fenicjan, którzy panowali na Morzu Śródziemnym od 800 do 664 pne Kr, co stawia miasto narodu najstarszych.

Cordoba charakteryzuje się dominacją że wiele z nich miał kontrolę nad miastem i jednym z najbardziej znanych zabytków, mauretańskim meczetu Mezquita La który został wybudowany w latach 700 – i 900-numer. Inne zabytki warte zobaczenia, jest arabski Almodovar Zamek z 700-wiecznej wieży zegar z 1600 i rzymskie ruiny. Wiele zabytków można zobaczyć w starym mieście, które jest wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Cordoba Lotnisko położone jest ok. 6 km od centrum.