Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Buenos Aires Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Buenos Aires Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Buenos Aires Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Buenos Aires Lotnisko
Wynajem Aut Buenos Aires Lotnisko – Foto: © Luis Argerich

Aeropuerto Internacional de Ezeiza „Ministro Pistarini (EZE) położony jest 22 km na południowy wschód od Buenos Aires. Lotnisko nosi nazwę General Juan Pistarini, ale jest znany przede wszystkim jako Ezeiza. Jest bardzo źle transportu publicznego pomiędzy lotniskiem i Buenos Aires, więc taksówki są dobrą alternatywą. Istnieją cztery wypożyczalnie samochodów na lotnisku, w pobliżu strefy wejścia Terminal A, są Alamo, Avis, Hertz i lokalizacji.

W 2008 r. 8.012.794 pasażerów odwiedził Buenos Aires Ezeiza Airport. Służy on tylko tras międzynarodowych, a Jorge Newberry lotniska, położony w północnej części centrum Buenos Aires, służy krajowych. Jest główną bazą dla spółki krajowej Aerolineas Argentynas. Z Buenos Aires Ezeiza Airport można dojechać bezpośrednio do wielu miast w Europie i Stanach Zjednoczonych, jak również Sydney i Cape Town i Johannesburg. Wszyscy pasażerowie będą latać z Ezeiza do zapłaty podatku z 29 dolarów do wyboru.

Jest to dobry wybór kawiarni, restauracji, barów i sklepów w Buenos Aires Ezeiza Airport. Są wolne od podatku zarówno wylotu i przylotu. Inne udogodnienia obejmują ATM, apteka i ośrodek zdrowia. Najbliższe hotele znajdują się w Buenos Aires.